• התחבר
  Not registered yet? הרשמה

 • 0
  עגלת קניות

מגרש גרוטאות ג'אנקר אונליין ציוד ,אביזרים ומכונות יד שניה.

ג'נקר הוא מגרש גרוטאות אונליין המאגד בתוכו מספר מרכזים של ציוד ,אביזרים ומכונות יד שניה.

חלק מהציוד משומש וחלקו חדש לחלוטין ואף באריזתו המקורית לעיתים. הציוד מפוזר במספר מקומות ברחבי הארץ ואת כולו תוכלו לראות באתר זה. תקבלו את מירב המידע על הציוד כולל מאיזו תעשייה הגיע, מפרטו הטכני , למה בדיוק הוא מיועד והאם יתאים לשימושים אותו אתם מיעדים לו.

מה תמצאו במגרש שלנו

רוב הציוד שתצמאו אצלנו נבדק, תוקן או שופץ במידת הצורך, כדי שתקבלו מוצר עובד, שיענה על דרישותיכם מיד. בג'נקר תמצאו מכונות, קווי יצור, משאבות, מסועים, מפוחים, מנועים, אביזרי פיקוד ובקרה לתעשייה כגון מדי ספיקה, מדי גובה, מדי לחץ ועוד מגוון רחב של מוצרים לתעשייה, למשק החקלאי ולמגזר הפרטי.

 • לעיתים תוכלו למצוא אצלנו מכונות אשר רק לפני ימים בודדים עבדו במפעל כחלק מקו יצור או שישבו על מדף במחסן החלפים של מפעל אשר עשה ארגון מחדש של מחסנו או סגר מחלקה והוציא את כל הציוד העודף.
 • הציוד המוצע מגיע ממגוון תעשיות כתעשיית המזון, תעשיית הכימיה, טיפול בשפכים, משחטות ועיבוד בשר, תעשיית הטקסטיל, תעשיית הפלסטיק , תעשיית הברזל , תעשיית הכבלים, תעשיית המשקאות הקלים .
 • הציוד הינו ציוד מקו היצור והמיכון הסובב אותו כמו קווי קבלה ושטיפה ועד למכונות האריזה הנמצאות בסופו של הקו .


  מגרש גרוטאות ג'נקר – ציוד יד שניה שעובד

  רוב הציוד נבדק עוד בטרם בקשתם לקבל לגביו מידע מיד כשנכנס למלאי באחד ממחסנינו. אנו מבצעים את הבדיקה על מנת לוודא שהציוד שנכנס למלאי הינו אכן ציוד עובד אשר ייתן מענה מיטבי לדרישותיכם ולא יעמיד את רכישתכם כרכישה של חתול לבן בשק שחור. אנו מקפיצים את ענף הג'נק בכמה רמות עבורכם ומשנים עבורכם את חווית הרכישה אצל ג'נקר מרכישה של אולי כן ואולי לא יעבוד , לרכישה בטוחה של ציוד איכותי מיד שניה לאחר בדיקה.

  כדאי לבדוק קודם כל במגרש גרוטאות ג'אנקר

  חפצת במשאבה, מד ספיקה, מפוח או מנוע , תקבל מאתנו את המפרט שלו וכן המוצר ייבדק מול עינך ותדע שלמרות שרכשת מוצר אצל ג'נקר, אתה בטוח שהוא גם פועל לשביעות רצונך. אין לך יכולת או זמן להגיע אלינו ? אין בעיה, נשלח אליך סרטון המציג את הפריט שבחרת כשהוא עובד אצלנו ושליח יביא אותו עד אליך. אנו עובדים עם חברות ההובלה המובילות בשוק ואשר אחת מהן בטוח כבר מכירה אתכם ותדע להגיע ולספק לכם את אשר קניתם.

  אז בואו לג'נקר אצלנו

  במגרש גרוטאות ג'אנקר אונליין עובדים אנשים בעלי ותק וניסיון של שנים רבות בתעשייה . עבדנו על קווי יצור , עסקנו באחזקת מכונות מתיקונים יזומים ועד לתיקוני שבר המצריכים בנוסף לידע רב גם את יכולת האלתור והתושייה הדרושה כדי לאפשר למפעל להמשיך לעבוד למרות שישנה תקלה משמעותית.

  • נחשפנו במהלך השנים לתעשיות רבות ומגוונות וכאן בג'נקר אנחנו מנצלים את הידע הרב לטובת לקוחותינו אשר מבינים שלפעמים ניתן גם לחסוך כסף רב וגם ללכת על בטוח.
  • נסיונינו זה עומד לרשות לקוחותינו בעצה טובה, עזרה בבחירת ציוד מתאים ובאילתור כשיש בזה צורך.
  • עומדות לרשותכם מגוון אפשרויות לתשלום, מתשלום בכרטיסי אשראי ועד להעברה כספית לחשבון הבנק שלנו רך חשבון הבנק של חברתכם או בכל אחת מאפליקציות הארנק האלקטרוני הקיימות בשוק. אלינו כבר אין צורך להגיע עם ערמת שטרות או פנקסי צ'קים מיושנים .
  • אנו מבטיחים שהסיבה שלך לחזור אלינו היא לא כדי לברר מדוע הציוד לא עובד אלא כדי לבוא ולבצע רכישות נוספות של ציוד איכותי ברמת מחירים סבירה כשהינך בטוח שקנית מוצר תקין העונה לצרכיך.
  Call Now Button